Cesta na Sibiř

Cesta na Sibiř

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Loutkové divadlo. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Magic Flute (Loutky - Puppets)

Národní divadlo marionet, Praha 1

27.07.201730.12.2017

Don Giovanni (Loutky - Puppets)

Národní divadlo marionet, Praha 1

27.07.201730.12.2017

Nezávislé divadlo Buchty a loutky připravilo na středu 4. dubna 2012 premiéru své nové inscenace pro dospělé a dospívající diváky Cesta na Sibiř.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Cesta k sobě může být stejně namáhavá jako na sám konec světa. Na Sibiři svět končí, ale také tam něco začíná. Sobi se pasou mezi vyrudlými hvězdami a malé národy se upíjejí spolu s Rusy. Šamani na vás vyskakují po tuctech, ale jen jeden může být ten pravý. Jak ho, sakra, poznat. Ech, Jévočko, ech Anželo, pít se chce a plakat a smát se...

Podle knihy Martina Ryšavého Cesty na Sibiř, vydané nakladatelstvím Revolver Revue, oceněné Magnesií Literou, hrajeme loutkami z padesátých a těly ze šedesátých let. Režie: Marek Bečka

Facebook