Tři mušketýři

Tři mušketýři

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Hovory o štěstí mezi čtyřma očima

Vyšehrad, Praha

19.08.2017

Kutloch aneb I muži mají své dny

Vyšehrad, Praha

20.08.201724.08.2017

Alexandre Dumas - Tři mušketýři
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Snad nejproslulejší dobrodružný román na světě, mnohokrát zfilmovaný i jevištně adaptovaný, bude uveden i v našem divadle koncem dubna 2012. Autoři nové dramatizace Hana Burešová a Štěpán Otčenášek se na rozdíl od většiny adaptací přísně drží Dumasovy předlohy ve snaze postihnout její jedinečný styl a ducha, jenž tkví především v romantické oslavě přátelství, rytířské šlechetnosti a odvahy až fanfarónské a v neposlední řadě i v jemné nadsázce a ironii. Jako někdejší vášniví čtenáři románu staví inscenaci na svém prvotním pocitu okouzlení z jeho četby, na důvěrném vztahu, který si k bájným hrdinům vybudovali v dětství, a to na samém konci nadějných let šedesátých. Osobní vzpomínky Hany Burešové čtěte zde...

V režii Hany Burešové, dramaturgii Štěpána Otčenáška, na scéně Davida Marka, v kostýmech Samihy Maleh a za doprovodu hudby legendárních Beatles vystoupí prakticky celý soubor Divadla v Dlouhé.

Obsazení a více informací o představení zde

Facebook