Soudné sestry

Soudné sestry

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Caveman

Různá místa v České republice

22.07.201726.09.2017

Kutloch aneb I muži mají své dny

Vyšehrad, Praha

22.07.201724.08.2017

Terry Pratchett, Stephen Briggs - Na Zeměploše, která je placatá a putuje vesmírem na zádech obrovské želvy, se najednou dějí nepředstavitelné věci. Kdo stojí mezi královstvím a zkázou?

Délka představení: 165 minut.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Do královské politiky se zamíchaly tři čarodějky - Bábi Zlopočasná a její dvě kolegyně z magického sdružení Stařenka Oggová a Magráta Česneková. Bojují o to, aby na trůn dosedl ten správný král. Poprvé na českých jevištích bude uvedena dramatizace jedné z kultovních knih Terryho Pratchetta z cyklu Úžasná Zeměplocha. Autor vzal Shakespearova Macbetha a obrátil ho doslova naruby.

Režie: Hana Burešová
Hrají: Naďa Vicenová, Jaroslava Pokorná, Klára Sedláčková, Tomáš Turek, Ilona Svobodová, Miroslav Táborský, Jiří Wohanka, Vlastimil Zavřel, Miroslav Hanuš, P. Varga, Č. Koliáš, M. Matejka, P. Lněnička a další

Fotky a videa

Facebook