Ubohý Cyrano

Ubohý Cyrano

ZMĚNA

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Souborné dílo Williama Shakespeara ve 120 minutách

Divadlo v Dlouhé, Praha 1

26.06.2017

Strýček Váňa

Divadlo Rokoko, Praha 1

26.06.201712.09.2017

speciální nabídka

Romantický příběh o nesobecké lásce Cyrana z Bergeracu ke krásné Roxaně dojímá diváky po celém světě už více než 100 let.

Představení dne 25.3. 2013 je zrušeno.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

UBOHÝ CYRANO

Autor: P. Kohout
Režie: J. Galin
Hrají: David Suchařípa, Lenka Lavičková, Petr Erlitz, Robert Stodůlka, Petr Kozák, Jana Galinová, Lukáš Masár, Jiří Kohout, Jan Bouše

Romantický příběh o nesobecké lásce Cyrana z Bergeracu ke krásné Roxaně dojímá diváky po celém světě už více než 100 let.

Nový moderní překlad a úprava básníka, spisovatele a dramatika Pavla Kohouta (August, August, August, Kde je zakopán pes, Katyně, To byl můj život? aj.) přibližuje současnému divákovi příběh muže, který se vymyká svému okolí schopnostmi, odvahou, fantazií, talentem, ale především svým charakterem.

Opravdového muže, který bez váhání obětuje svou lásku a pomáhá svému sokovi jen proto, aby žena, kterou sám miluje, byla šťastná.

Facebook